Kurumsal

Medicana Grubu olarak otuz yılı aşan tecrübemiz ve modern yapımızla yurt içinde ve yurt dışında örnek oluşturan özgün çalışmalara imza attık. Başarıyı bilim ve etik ile temellendiren yaklaşımımız, yenilikçi kültürümüz, zamanın ruhunu yakalayan uygulamalarımız ve kaliteyi merkezde tutan marka değerimizle ülkemizi uluslararası arenada gururla temsil etmeye devam ediyoruz.

 

Sağlık alanındaki kalite standartlarımızı merkezde tutan anlayışımızı yansıtan Medicana Eğitim Grubu iştiraklerimiz olan MBA Okulları ve Fenerbahçe Üniversitesi ile Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden ödün vermeden, ülkemizin çocukları ve gençleri için eğitime çağın yeterlilik alanlarında üstün çalışmalarla yön veriyoruz.

Anaokulundan Lise Mezuniyetine Eğitimde Yeni Standardı MBA Okulları Belirliyor

Eğitimi, her öğrencinin birey ve değer olarak tanımlandığı benzersiz bir yaşam alanına dönüştürerek okulu değil, eğitimi konuşan liderliğimizle eğitimin yenilikçi penceresi olmanın öncülüğünü üstlendik. Her bireyin kendi potansiyelini en üst düzeyde ortaya çıkarma şansına sahip olmayı hak ettiğine inanan bizler, modern çağın bizlere sunduğu tüm imkânlarla “Kişiselleştirilmiş Başarı Tasarımı” anlayışımız doğrultusunda var gücümüzle hayal ediyor, üretiyor, çalışıyoruz.

 

  • Anaokulundan liseye dört dilde – Ana Dil , Bilim Dili – Matematik Dili, İngilizce Dili – hazırlık programları,
  • Anaokulunda Half-Day English Program,
  • İlkokulda Yaşam Yeterlilikleri Programı,
  • Ortaokulda Disiplinlerarası Başarı Programları,
  • Lisede Newgen Kariyer Eğitimi, AP programı ve çift diploma fırsatları ile eğitimde yeni standardın birincil yönünün MBA Okulları olduğunu biliyoruz.

 

Sağlıkta Medicana Sağlık Grubuna güvendiniz; Eğitimde de Medicana Eğitim Grubu kalitesiyle MBA Okullarına sizleri bekliyoruz.

Öğretme kültürünün öğrenme kültürüne dönüştüğü, Modern Müfredat ve Kişiselleştirilmiş Başarı Tasarımı vizyonunu referans alan MBA Yenilikçi Eğitim Ekosistemine sizlerin de dâhil olmasını önemsiyoruz.

"MBA Yenilikçi Eğitim Ekosistemi" ile "Başarı Tasarımı’na" Hep Birlikte…

Öğrencilerimizin tutku hikâyelerinden öğrenme hedefine, üstün başarı için ihtiyaç duyduğu değerlerden öğrenme mekânlarının katkısına, deneyim mimarisinden evrensel kabul kriterlerine kadar makro düzeyde bir ekosistemle ilerleyeceği güçlü bir transkriptle okullarımızdan mezun olmalarını istiyoruz.  

Anaokulu 4 yaş grubundan başlayan ve lise mezuniyetine kadar kesintisiz devam eden bir programla yapılandırdığımız Yenilikçi Eğitim Ekosistemimize sizleri davet ediyor, şimdiden Medicana Eğitim Grubu MBA Okullarına hoş geldiniz diyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Medicana Eğitim Grubu

MBA Okulları

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu